2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rabka-Zdrój
Dodane 15 maja 2024

Koordynator ds. Obsługi Handlowej i Logistycznej

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia Velez - firma zajmująca się sprzedażą w Polsce i sąsiednich krajach. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i bezpośrednim importerem produktów. Pozwoliło to na wprowadzanie szerokiej oferty jakościowych artykułów, a jednocześnie konkurencyjnych cenowo. W naszym portfolio posiadamy 6 własnych marek sprzedawanych w różnych typach sklepów.

Po więcej informacji na temat firmy zapraszamy na www.velezgroup.eu

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. Obsługi Handlowej i Logistycznej, która będzie odpowiedzialna za skuteczne zarządzanie procesami handlowymi oraz logistycznymi w naszej firmie. Osoba na tym stanowisku będzie monitorować działania handlowców, zapewniać sprawną obsługę logistyczną oraz dbać o satysfakcję klienta.

Obowiązki:

  • Koordynacja działań związanych z obsługą handlową i logistyczną

  • Monitorowanie działań handlowców i zapewnienie ich skuteczności

  • Nadzór nad trasami handlowców

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z obsługą klienta i logistyką

  • Współpraca z działem sprzedaży w celu realizacji celów handlowych

  • Raportowanie wyników działalności i rekomendowanie działań poprawiających efektywność

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi handlowej lub logistyki będzie mile widziane

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu i natłoku informacji

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość obsługi systemów informatycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej działamy na rynku ponad 15lat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, samodzielną i gotową na wyzwania, zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 918421145