2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siemianowice Śląskie
Dodane 09 kwietnia 2024

Koordynator ds. jakości

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Firma BDW EKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna rozpoczęła swoją działalność w 2005 r. w Siemianowicach Śląskich, świadcząc usługi sprzątania oraz dbania o tereny zewnętrzne.

W obecnej chwili poszukujemy osoby na stanowisko koordynator ds jakości. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie świadczenie usługi na terenie województwa śląskiego.

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami,

  • udział w rekrutacji podległego personelu,

  • prowadzenie szkoleń oraz wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracowników,

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

  • koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,

  • kierowanie grupą pracowników, tworzenie grafików oraz rozliczeń

  • nadzór nad powierzoną dokumentacją.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym,

  • umiejętność planowania pracy,

  • podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjność,

  • gotowość do pracy w terenie

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o prace bądź umowę zlecenie,

  • niezbędne narzędzia pracy (firmowy samochód, laptop itp.)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV poprzez stronę OLX.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą, zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w ciągu 3 tygodni.

Warunki pracy i płacy omawiane są indywidualnie w czasie spotkań rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 910586543