2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Koordynator ds. Inwentaryzacji

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Niekwestionowany lider inwentaryzacji zewnętrznych, poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator ds. inwentaryzacji

Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli jesteś osobą, która odnajdzie się w zarządzaniu grupą osób, asertywną, lubiącą wyzwania, rzetelną i gotową do nauki, to stanowisko może pasować do Ciebie!

Zakres obowiązków:

- zarządzanie pracą zespołów audytowych podczas inwentaryzacji,

- kontrolowanie jakości pracy audytorów,

- szkolenie nowych pracowników,

- dbanie o wyniki firmy,

- raportowanie efektów pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

- gotowości do pracy w porach nocnych,

- prawa jazdy kat. B

- zdolności do podejmowania szybkich decyzji i pracy pod presją czasu,

- wykształcenia min. średniego,

- znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Zagwarantujemy:

- zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia kierowniczego,

- miesięczne szkolenie przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska,

- dynamiczną praca w młodym, ambitnym zespole,

- Auto służbowe, telefon oraz laptop,

-atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli przedstawiona oferta pracy wydaje Ci się interesująca, aplikuj!

Nie zapomnij w CV dopisać klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 855251496