2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Łódź
  7. Logistyka - Górna
Dodane 12 czerwca 2024

Koordynator ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Koordynatora ds. Gospodarki Magazynowej i Dokumentacji

Miejsce pracy: Łódź, ul. Jędrzejowska 43b

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę!

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię konkursową/wydajnościową i za produktywność

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do obiadów (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem - delegowanie zadań, motywowanie oraz nadzorowanie pracy

  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację procesów, wdrażanie nowych rozwiązań

  • nadzorowanie procesu zwrotów z kanału e-commerce od strony dokumentacyjnej

  • kontrola terminowości rozliczeń odmów i odstąpień wracających na magazyn zwrotów

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i rozliczanie towarów zgodnie z ich przeznaczeniem

  • systemowa kontrola stanów magazynowych

  • tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w programie Excel

  • raportowanie oraz utrzymywanie wskaźników KPI

  • przygotowanie oraz udział w inwentaryzacji Magazynu z zakresu dokumentacji

Od Ciebie wymagamy:

  • wykształcenia wyższego (lub trakcie studiów)- preferowane kierunki logistyka, zarządzanie lub pokrewne

  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych

  • doświadczenia w zakresie zarządzaniu zespołem

  • dobrej znajomości pakietu MS Office w tym Excel

  • umiejętności wyznaczania priorytetów

  • umiejętności pracy pod presją czasu i analitycznego myślenia

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 918675988