2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Słomniki
Almus Sp. z o.o.
Dodane 28 maja 2024

Koordynator ds. ESG

Lokalizacja

Słomniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ALMUS – dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające od 1997 roku w branży produkcji papierów higienicznych prowadzi rekrutacje na stanowisko Koordynator ds. ESG

Zakres obowiązków

·         udział w procesach przygotowawczych i wdrożeniu w firmie standardów raportowania ESG

·         koordynowanie działań w zakresie raportowania niefinansowego

·         bieżąca analiza regulacji i zmian prawnych w zakresie ESG

·         komunikacja i współdziałanie z różnymi działami firmy w zakresie tematyki ESG

·         zbieranie i analiza danych ESG, monitorowanie wykonania celów ESG, raportowanie wewnętrzne

·         stałe udoskonalanie systemu ESG w firmie

·         identyfikowanie potencjalnych zagadnień związanych z ESG

·         udział w audytach i kontrolach w aspekcie ESG

·         prowadzenie wewnętrznych szkoleń z zakresu sprawozdawczości ESG

Nasze wymagania

·         wykształcenie wyższe (mile widziane: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, zrównoważony rozwój lub pokrewnych)

·         kompetencje komunikacyjne niezbędne we współpracy z innymi działami firmy

·         gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, nauki i przyswajania kształtujących się praktyk rynkowych w zakresie ESG

·         minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska lub podobnym

·         praktyczna znajomość prawodawstwa w zakresie środowiska

·         dobra organizacja pracy

 Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

·         atrakcyjny system wynagradzania

·         możliwość pracy zdalnej

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym szkolenia

·         samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji swoich pomysłów

Lokalizacja

Słomniki,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Słomniki
ID: 918183219