2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Poznań
  7. Zarządzanie sprzedażą - Stare Miasto
L.S
Dodane Dzisiaj o 15:04

Koordynator Brand Master

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Żyj na pełnych obrotach, pracuj w rytmie, który Ci odpowiada! Dołącz do Nas jako:

Koordynator Brand Master w MS Services dla Philip Morris!

"Buduj zespoły, inspiruj ludzi, twórz niesamowitą atmosferę pracy! Dołącz do naszej ekipy i razem osiągnijmy wyjątkowe cele!"

Twoje zadania to:

  • Nadzór i Motywacja: Będziesz nadzorować realizację zadań i wspierać zespół w osiąganiu celów, motywując go do osiągania ponadprzeciętnych wyników.

  • Rozwój Aktywności Konsumenckich: Będziesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju aktywności na swoim terenie, tworząc wyjątkowe doświadczenia dla konsumentów.

  • Koordynacja pracy zespołu: Będziesz koordynował pracę zespołu Brand Masterów/Masterek, aby realizować zaplanowane akcje i osiągać postawione cele.

  • Szkolenia i Wsparcie: Będziesz szkolić i wspierać swój zespół w osiąganiu doskonałych wyników.

  • Zarządzanie Działaniami Operacyjnymi: Będziesz zarządzał logistyką materiałów marketingowych i strojów.

Wymagania:

  • Planowanie, organizacja, orientacja na cel: Doskonała umiejętność organizacji i planowania pracy, zwłaszcza w kontekście zarządzania rozproszonym zespołem i prowadzenia go do realizacji założonych celów.

  • Komunikacja i Relacje Biznesowe: Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umożliwiające efektywną komunikację i budowanie relacji z członkami zespołu i klientami.

  • Doświadczenie w Sprzedaży/Obsłudze Klienta: Doświadczenie w obszarze sprzedaży/obsługi klienta, aby skutecznie wspierać zespół w realizacji celów.

  • Kreatywność i Innowacyjność: Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i generowania innowacyjnych pomysłów, wspierając ciągłe doskonalenie działań zespołu.

  • Prawo Jazdy Kat. B

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci żyć na pełnych obrotach, osiągać super wyniki ze swoim Brand Master Teamem i rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do Nas już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910597792