2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 14 maja 2024

Koordynator biura Sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nasze wymagania:

·       wykształcenie co najmniej średnie,

·       nie wymagamy doświadczenia zawodowego,

·       nastawienie na rozwój i kształcenie,

·       samodzielność, bardzo dobra organizacja i odpowiedzialność,

·       umiejętność wyznaczania sobie celów i dążenia do nich,

·       dokładność, terminowość, determinacja i sumienność,

·       umiejętność analitycznego myślenia,

·       duże umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i nastawienie na pracę zespołową,

·       prawo jazdy kat. B

·       język angielski co najmniej komunikatywny,

·       obsługa komputera (znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela i PowerPointa) i urządzeń biurowych

Zakres obowiązków:

administracyjne wsparcie pracy Dyrektora Handlowego w zakresie

·       obsługi dedykowanego systemu ERP (po przeszkoleniu),

·       przygotowania raportów cyklicznych, podsumowujących funkcjonowanie działu,

·       monitorowania i raportowania wyników sprzedaży,

·       pomocy przy tworzeniu zapytań do działu kalkulacji, ofert i prezentacji dla klientów,

·       koordynacji komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi,

·       dbałości o prawidłowy obieg dokumentów działu,

·       organizacji spotkań biznesowych i konferencji,

·       wsparcia organizacji eventów firmowych,

·       przygotowywania miejsc pracy dla nowych pracowników, prowadzenia kalendarza urlopów,

·       czuwania nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i materiały biurowe,

·       dbania o infrastrukturę biura,

·       innych prac asystenckich.

Oferujemy:

·       pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

·       atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,

·       możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy,

·       umowę o pracę,

·       udział w realizacji ciekawych projektów dla międzynarodowych Klientów,

·       niezbędne narzędzia pracy,

·       przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918221038