2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Koordynator badań klinicznych

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne Silmedic sp z.o.o., poszukuje pracownika na stanowisko "Koordynator Badań Klinicznych"

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i samodzielne prowadzenie badań,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi - Sponsor, CRO, Monitorami Badań Klinicznych oraz środowiskiem medycznym,

  • bieżące raportowanie postępów w realizacji projektów,

  • rzetelne prowadzenie dokumentacji badania,

  • dokonywanie zamówień materiałów i dokumentów niezbędnych do prawidłowego prowadzenia projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie medyczne lub pokrewne lub student/ka studiów niestacjonarnych,

  • umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy,

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1,

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy w sytuacjach wymagających podejmowania szybkich i prawidłowych decyzji,

  • doświadczenie w obszarze badań klinicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pracę w pełnym wymiarze godzin od 8 do 16 (pon. - pt.),

  • pracę w zgranym młodym zespole

  • możliwość rozwoju w dziedzinie badań klinicznych.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec
ID: 909467787