2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Będzin
  7. Administracja, prace biurowe - Brzozowica
Dodane 30 kwietnia 2024

Koordynator Agencji Pracy Tymczasowej

Lokalizacja

Będzin, Brzozowica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Pracy Blumfeld Sp. z o.o. prężnie rozwijająca się firma w zakresie usług HR, specjalizująca się w ekspresowym dostarczaniu pracowników ze wschodu jak i z Polski, posiadająca swoje oddziały zarówno na terenie Ukrainy i Polski, obecnie do swojego zespołu poszukuje:

Koordynatora pracowników z j. rosyjskim/ukraińskim

Lokalizacja Katowice, Będzin, Psary

Wymagania:

  • biegła znajomość j. rosyjskiego/ukraińskiego i polskiego ;

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);

  • komunikatywność;

  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • przygotowywanie pracowników do wykonywanej pracy (szkolenie),

  • nadzór nad dokumentacją,

  • nadzór nad nieobecnościami pracowników,

  • wsparcie pracowników przed rozpoczęciem pracy (zakwaterowanie, wydawanie odzieży roboczej);

  • obsługa pracowników tymczasowych w trakcie zatrudnienia;

  • budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami;

  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących powierzonych procesów;

  • rozwiązywanie wszelkich kwestii w relacji Klient-Pracownik.

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • niezbędne narzędzia do pracy,

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną Prosimy o załączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Śląskie

Śląskie, Będzin, Brzozowica
ID: 915447362