2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Niebuszewo
Dodane 06 kwietnia 2024

Koordynator 4600 - 8000 zł netto (praca biurowa i wyjazdowa)

Wynagrodzenie

6 800 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora (branża usługowa).

Przed wysłaniem swojego zgłoszenia prosimy o zapoznanie się ze szczegółami ogłoszenia.

W związku z dużą ilością różnorodnych zadań organizacyjnych i logistycznych, oferta przeznaczona bardziej dla mężczyzn.

Miejsce pracy: Szczecin (możliwość występowania wyjazdów).

Czas pracy: nienormowany. Możliwe wystąpienie dni weekendowych. Z uwagi na wyjazdy i brak stałości godzin, nie ma możliwości pogodzenia wykonywania obowiązków z opieką nad inną osobą.

Wymagania:

-prawo jazdy,

-wiek od 24 lat, w przypadku statusu studenta istnieje możliwość pogodzenia obowiązków ze studiami on-line,

-mile widziana znajomość zagadnień funkcjonowania firm usługowych będących pracodawcą lub wiedza prawnicza,

-umiejętności analityczne,

-doskonała organizacja pracy własnej,

-zaangażowanie, rzetelność, odpowiedzialność,

-dyspozycyjność (wyjazdy, praca w różnych godzinach),

-chęć przyswojenia nowej wiedzy.

Zakres obowiązków:

-organizowanie nowych lokalizacji realizacji usług, bieżąca obsługa harmonogramów pracy,

-sporządzenie projektów pism,

-obsługa umów z kontrahentami,

-działania wspomagające ciągłość działalności,

-wyjazdy w celu koordynowania świadczonych usług,

-czynności związane z zatrudnianiem pracowników.

Warunki zatrudnienia:

-forma zatrudnienia do uzgodnienia, możliwa także własna działalność,

-możliwe jest zatrudnienie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,

-stawka miesięczna - do ustalenia w zależności od przygotowania i koniecznego przyuczenia, z wynagrodzeniem od 4600 zł netto w początkowym okresie współpracy.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 687889970