2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 09 kwietnia 2024

Koordynacja pracy Kliniki Rehabilitacji dla dzieci/ praca na recepcji

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Rehabilitacji dla dzieci znajdująca się przy ul. Instalatorów 5a (na pograniczu dzielnicy Ochota i Włochy) poszukuje ambitnej oraz odpowiedzialnej osoby do koordynacji pracy kliniki i pracy na recepcji.

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji (zapisywanie pacjentów na wizyty, przyjmowanie płatności, potwierdzanie obecności, informowanie potencjalnych pacjentów o naszej ofercie),

  • organizacja pracy terapeutów (m.in. zgrywanie grafików, przygotowanie list pacjentów),

  • prace marketingowe (pomoc w robieniu postów na facebooku itp.),

  • prace porządkowe i organizacyjne (m.in. przygotowanie gabinetów na następnego terapeutę, utrzymanie porządku w Klinice).

Informacje organizacyjne:

  • wymiar czasu pracy - pełen etat,

  • wymiar godzin/dni (najchętniej na początku współpracy mniej więcej wg propozycji poniższej):

- poniedziałki godz. 9.00 - 16.00,

- wtorek godz. 12.00 - 20.00,

- środa godz. 9.00 - 16.00,

- czwartek 10.00- 18.00,

- jeśli chodzi o 5 dzień to najchętniej na zmianę raz w piątek w godzinach 9.00-17.00/ oraz raz w sobotę w godz. 9.00- 15.00 (do ustalenia).

- prawdopodobnie od końca czerwca nie będzie już potrzeby dyspozycji w soboty.

Wynagrodzenie/forma zatrudnienia:

  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Na początek 5000-6000 zł brutto + premie za zrealizowane zadania.

  • forma zatrudnienia ustalana indywidualnie: umowa o pracę, umowa zlecenie, bądź B2B.

Zgłoszenia:

  • bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV przez wiadomości OLX oraz na maila: marta.bogucka(małpka)tlen.pl.

Rekrutacją zajmuje się bezpośrednio właścicielka, dlatego przepraszamy ale kontakt telefoniczny jest ograniczony. Uprzejmie prosimy kierować wszelkie pytania wraz z CV na maila: marta.bogucka(małpka)tlen.pl lub wiadomości OLX. Do wybranych osób oddzwonimy i zaprosimy na rozmowę, by ustalić indywidualne warunki współpracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 909208044