2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Dębniki
Dodane 13 kwietnia 2024

Konwojent pomocnik dostawy mebli i agd

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię osobę do pracy fizycznej - wnoszenie towaru (meble, sprzęt rtv agd) do mieszkania, domu klienta.

Zakres obowiązków: ręczne przenoszenie ładunków, w tym wnoszenie ich po schodach lub za pomocą wind, pakowanie ładunków przeznaczonych do dostawy w sposób zapewniający ich bezpieczny transport, ręczne przeprowadzanie załadunku lub rozładunku towarów z samochodów dostawczych do 3,5t typu kontener. Obsługa skanera oraz kontrolowanie wydawanego towaru pod względem ilości i zgodności z zamówieniem. Mile widziani studenci.

Proszę o przesłanie CV na adres mailowy za pomocą portalu OLX

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 687267106