2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Warmińsko-mazurskie
  6. Logistyka - Olsztyn
Dodane 11 kwietnia 2024

Konwojent artykułów spożywczych - praca fizyczna

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Więcej informacji na stronie www.magdystrybucja.pl

Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

KONWOJENT ART. SPOŻYWCZYCH

Miejsce pracy: Olsztyn / województwo warmińsko-mazurskie

Wynagrodzenie netto (na rękę): od 3.200,00 zł

Zakres obowiązków:

- praca fizyczna związana z rozładunkiem towaru w punktach handlowych oraz załadunkiem opakowań zwrotnych

Wymagania:

- dyspozycyjność - praca od poniedziałku do piątku; sporadycznie w soboty

- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

- odpowiedzialność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- pracę na terenie zaopatrywania przez firmę – województwo warmińsko - mazurskie i ościenne

- pakiet letni w postaci napojów bezalkoholowych

- atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover)

- bony i paczki świąteczne

- ubrania i buty robocze

Dziękujemy za przesłane oferty.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 717198124