2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zator
Dodane 29 kwietnia 2024

Kontysta magazynowy/asystentka kierownika produkcji

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

UWAGA: Mile widziana znajomość rachunkowości, bądź studia na tym profilu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1.      Ujmowanie faktur kosztowych w systemie finansowo-księgowym, a także ich weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym,

2.      Dbanie o prawidłowy i sprawny obieg dokumentów księgowych w firmie – obsługa maila firmowego,

3.      Weryfikacja merytoryczna faktur zakupowych i ich dostarczanie do odpowiednich działów,

4.      Weryfikacja zgodności transakcji bezgotówkowych z dokumentami ujmowanymi w programie finansowo-księgowym na podstawie wyciągów bankowych,

5.      Wystawianie not korygujących,

6.      Generowanie dokumentów magazynowych, tj. PZ, WZ, RW, PW, MM, ZW,

7.      Nadzór i prowadzenie stanów magazynowych,

8.      Regularna inwentaryzacja magazynu materiałów zakupionych do produkcji wyrobów gotowych – miesięczna oraz roczna,

9.      Tworzenie etykiet wyrobów,

10.  Sporządzenie dokumentu CMR na podstawie zleceń transportowych,

11.  Sporządzanie specyfikacji wysyłkowej oraz weryfikacja zgodności przygotowanego towaru do wysyłki z wytycznymi z dokumentu wysyłkowego,

12.  Sporządzanie zamówień towarowych w programie,

13.  Nadzór nad dokumentami z kontroli technicznej maszyn i urządzeń a także budynków oraz pilnowanie ich terminów ważności, w tym zlecanie przeglądów i serwisów,

14.  Nadzór obiegu oraz organizacja odzieży roboczej pracowników produkcyjnych,

Pomoc w dziale administracyjno-księgowym.

Praca w przyjaznej atmosferze. Możliwość rozwoju. Benefity, m.in. Karty sportowe.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 915246911