2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Warszawa
  7. Kontrola jakości - Targówek
Dodane 22 kwietnia 2024

Kontrolerka Jakości kosmetyków - stała praca od zaraz

Wynagrodzenie

29 - 34,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodową firmą zajmującą się dystrybucją oraz produkcją kosmetyków poszukuje osoby na stanowisko Kontrolera Jakości.

Opis stanowiska:

-Dbanie o najwyższe standardy jakości,

-Nadzorowanie i kontrolowanie produktów oraz prowadzenie dokumentacji po produkcyjnej

-Przygotowywanie wysyłek produktów gotowych

Wymagania:

-Aktualne orzeczenie SANEPID lub gotowość do wyrobienia

-Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej pn-pt, 6-14, 14-22,22-6

-Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

Oferujemy:

-Stałą pracę i stabilne zatrudnienie na pełny etat

-Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zapraszamy osoby zainteresowane do wysłania aplikacji :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 911870935