2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Łochów
Dodane 18 kwietnia 2024

Kontroler zakupowy/ magazynier w Hotelu ARCHE Pałac i Folwark Łochów

Lokalizacja

Łochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Pałac i Folwark Łochów poszukuje osoby na stanowisko magazyniera.

Twój Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową

  • Przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji

  • Ewidencja przyjęcia towaru do magazynu –wprowadzanie dostawy do programu magazynowego

  • Kontrola Stanów Magazynowych

  • Transport przyjętych towarów i odpowiednie ich rozdysponowanie

Nasze Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach

  • sumienność i dokładność

  • współpraca z zespołem magazynowym oraz księgowością

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ zlecenia

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe

Lokalizacja

Łochów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łochów
ID: 834513693