2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Mokotów
Joanna Bień
Dodane Dzisiaj o 14:08

Kontroler w produkcji (umowa o pracę - Warszawa/Śródmieście)

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

GŁÓWNE ZADANIA

  • Organizacja dostaw materiałów wartościowych pomiędzy poszczególnymi operacjami procesu produkcyjnego i komórkami organizacyjnymi, uczestniczącymi w procesie produkcji.

  • Prowadzenie ewidencji otrzymanych i wydanych materiałów wartościowych.

  • Prowadzenie kontroli ilościowej i asortymentowej pod względem zgodności ze zleceniami produkcyjnymi.

  • Rozliczanie i dokumentowanie wykonania produkcji wartościowej w poszczególnych fazach procesu produkcyjnego.

  • Obsługa systemu informatycznego w zakresie zarządzania obrotem magazynowym materiałów wartościowych.

  • Ochrona przyjętych na stan magazynowy materiałów wartościowych.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie co najmniej średnie.

  • Praktyczna znajomość prowadzenia gospodarki magazynowej i obsługi obrotu magazynowego.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

  • Wysoka dyspozycyjność (praca 3-zmianowa).

  • Predyspozycje osobowościowe: doskonała organizacja pracy własnej, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespołach, inicjatywa, samodzielność.

MILE WIDZIANE

  • Referencje.

  • Znajomość systemu informatycznego SAP (moduł magazynowy).

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, roczna nagroda z zysku, dodatek za pracę na II zmianie.

  • Pakiet benefitów: rozbudowany pakiet opieki medycznej, opieka stomatologiczna, stabilne zatrudnienie, 2 dni przedświąteczne w roku dodatkowo wolne, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci latem i zimą, świadczenia świąteczne dla pracowników i dzieci, finansowanie szkoleń, dofinansowanie nauki, dofinasowanie do karty Multisport.

  • Sekcje sportowe.

    Zainteresowany/-a?

    Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 806584015