2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Młyniska
Dodane 13 maja 2024

Kontroler Towarów (Magazyn)

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

 Główne obowiązki:

  • kontrola materiałów i wyrobów dostarczanych do magazynu firmy pod względem: jakości (sprawdzenie materiału, spawów, wymiarów, stanu malowania), ilości, terminów dostaw, dokumentów,

  • weryfikacja dokumentacji produktu i zapewnienie jego wpisu do rejestrów firmowych,

  • wskazanie działań korygujących do wykonania (również przez podwykonawców),

  • nadzór nad rejestrem certyfikacji materiałów,

  • praca w systemie ERP.

 Wymagania:

  • co najmniej średnie wykształcenie o profilu technicznym (mechanika lub równoważne),

  • co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z kontrolą materiałów i towarów,

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, atestami materiałowymi, świadectwami homologacji,

  • wiedza z zakresu materiałów, przygotowania powierzchni, konstrukcji stalowych i spawanych, rur, elementów mechanicznych,

  • dobra praktyczna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub chęć ich posiadania.

 Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • koszyk benefitów,

  • ambitną pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość podnoszenia kwalifikacji i darmowy parking.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 907992060