2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Rybie
Dodane 21 maja 2024

Analityk / Kontroler Stanów Magazynowych

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis Stanowiska:

Firma Wojan Group poszukuje doświadczonego kontrolera stanów magazynowych, który będzie odpowiedzialny za monitorowanie i zarządzanie ilościami produktów w magazynie. Nasza firma prowadzi sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży produktów dla dzieci.

Obowiązki:

- Monitorowanie i aktualizacja stanów magazynowych produktów w systemie informatycznym.

- Wyliczanie zapotrzebowania na produkty oraz planowanie zamówień w celu utrzymania optymalnego poziomu zapasów.

- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości dostaw.

- Przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji i raportowanie wyników.

- Identyfikacja i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych ze stanami magazynowymi.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana praca w branży detalicznej lub e-commerce.

- Znajomość systemów informatycznych do zarządzania magazynem

- Znajomość Exela lub Google Sheets.

- Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

- Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne.

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce.

- Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

Lokalizacja

Rybie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rybie
ID: 918258841