2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Kujawsko-pomorskie
  6. Kontrola jakości - Pieńki Królewskie
Dodane 20 maja 2024

Kontroler produkcji

Lokalizacja

Pieńki Królewskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kontroler - Lider Produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie optymalnej wydajności linii produkcyjnych poprzez nadzór pracowników produkcji

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

  • Kontrola kolejności wykonywania zleceń produkcyjnych zgodnie z przygotowanym planem produkcyjnym

  • Raportowanie o problemach, przestojach i awariach na obszarze produkcyjnym

  • Kontrolowanie jakości pakowania wyrobów gotowych i nadzór nad poprawnością załadunku i wysyłki do klienta

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność i terminowość w realizowaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę jednozmianową

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Firma Laurence działa na polskim rynku od 2006 roku. Obecnie zajmujemy się recyklingiem oraz handlem tworzywami sztucznymi ze szczególnym uwzględnieniem PET. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu odpadów i produktów ubocznych z fabryk recyklingu butelki PET w całej Europie. Nasze produkty w postaci płatków PET z powodzeniem wykorzystywane są w produkcji włókna oraz folii. Laurence opiera swój rozwój o innowacje. Prowadzimy badania nad opracowaniem specjalistycznych receptur i rozwiązań technologicznych.

Lokalizacja

Pieńki Królewskie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Pieńki Królewskie
ID: 919572363