2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Warmińsko-mazurskie
  6. Kontrola jakości - Olecko
Dodane 06 maja 2024

Kontroler/ka Jakości || TechnoLab Maciej Skórkiewicz

Lokalizacja

Olecko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kontroler/ka Jakości

Kontroler/ka jakości - poszukiwany! Lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze jakości w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej, lub znasz kogoś, kto może być zainteresowany?

Jako Kontroler/ka Jakości będziesz częścią szerszego zespołu, który odgrywa kluczową rolę we wspieraniu ogólnych planów biznesowych i celów zakładu.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie kontroli jakości wyrobu na poszczególnych etapach produkcji zgodnie z wdrożonym w zakładzie planem

  • zarządzanie dokumentacją jakościową

  • przeprowadzanie inspekcji i audytów wewnętrznych

  • udzielanie wsparcia jakościowego dla działu produkcji

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży szkutniczej lub na podobnym stanowisku

  • wykształcenie min. średnie

  • biegła znajomość obsługi programów pakietu Office

  • dbałość o szczegóły

  • kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia

  • wysoka kultura pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pocztą elektroniczną bądź osobiście na adres: TechnoLab ul. Przemysłowa 2 19-400 Olecko. Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Olecko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olecko
ID: 801405945