2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Łódź
  7. Kontrola jakości - Polesie
Dodane 29 kwietnia 2024

Kontroler Jakości - Stacja Prób (Elektryk)

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Kontrolerów Jakości!

Dołącz do nas i zyskaj:

- Umowę o pracę bezpośrednio zHitachi Energy;

- Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

- Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;

- Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

- Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

- Premie miesięczne produkcyjne;

- Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

- Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

- Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Zadania:

- Przeprowadzanie prób na transformatorach mocy, przygotowywanie układów pomiarowych i zasilających;

- Przygotowanie raportów oraz niezbędnej dokumentacji;

- Analiza i interpretacja otrzymanych wyników;

- Wykonywanie zadań związanych z kontrolą jakości transformatora podczas prób końcowych;

- Realizowanie zadań rocznych zgodnie ze wskazówkami przełożonego w ocenie rocznej;

- Realizowanie zadań systemowych związanych z pracą kontrolera jakości;

- Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową.

Wymagania:

- Wykształcenie minimum techniczne z zakresu elektryki (warunek konieczny);

- Podstawowa wiedza techniczna z zakresu elektryki, umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego;

- Znajomość obsługi komputera i pracy w MS Office;

- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

- Zachowywanie standardów bezpieczeństwa;

- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym. - Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi suwnicy i uprawnienia SEP.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 911932022