2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
Dodane 10 kwietnia 2024

Kontroler jakości - Niemcy - bezpł. zakwaterowanie - różne lokalizacje

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera jakości. Praca na terenie zakładów związanych z branżą automotive.

dostępne lokalizacje: Oberkirch-Zusenhofen, Breidenbach, Weißensee, Ludwigsfelde

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wizualna kontrola jakości części samochodowych,

  • czynności związane ze wsparciem produkcji.

OFERTA:

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS – stawka godzinowa: 13,00€ brutto/h,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot za dojazd 0,21€/km (zwrot za dojazd z Polski do Niemiec, oraz między zakwaterowaniem a zakładem),

  • +1,5€ brutto dodatku do każdej przepracowanej godziny dla osób komunikujących się w języku niemieckim na poziomie co najmniej b1,

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • opieka oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,

  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • ubezpieczenie NNW,

  • rekrutacja przeprowadzana jest w 100% zdalnie.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
ID: 909409807