2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Wielkopolskie
  6. Kontrola jakości - Ostrzeszów
Dodane 13 maja 2024

Kontroler jakości na tapicerni

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Meblomark Daszczyk Marek z siedzibą w Ostrzeszowie zatrudni osobę na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Obowiązki:

  • nadzór nad jakością w trakcie produkcji,

  • kontrola jakości wyprodukowanych mebli tapicerowanych,

  • kontrola zgodności wyprodukowanych mebli tapicerowanych z obowiązującymi procedurami i instrukcjami,

  • raportowanie i analiza wszystkich niezgodności wykrytych podczas badania produktu,

  • współpraca międzywydziałowa.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego, średniego technicznego lub pokrewnego

  • dobrej organizacji pracy, samodzielności, otwartości na zmiany, myślenia analitycznego,

  • precyzyjności,

  • dyspozycyjności,

  • komunikatywności i umiejętności współpracy z ludźmi

  • doświadczenia w firmie produkcyjnej, mile widziane na podobnym stanowisku na dziale tapicerni

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • przejrzyste zasady premiowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Meblomark Daszczyk Marek z siedzibą w Ostrzeszowie (63-500), ul. Kąpielowa 4, dla potrzeb niezbędnych do udziału w procesie rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych jest Meblomark Daszczyk Marek, ul. Kąpielowa 4,63-500 Ostrzeszów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 906628273