2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Myślenice
Rekrutacja TF Kable
Dodane 01 maja 2024

Kontroler Jakości / Myślenice / umowa o prace

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TELE-FONIKA KABLE aktualnie poszukuje do Działu Kontroli Jakości kandydatury na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym, mechanicznym i pokrewne

  • znajomość MS Office

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Elektryk, Monter, Elektromonter

  • mile widziane uprawnienia SEP

  • dokładność i systematyczność

  • łatwość i chęć szybkiego uczenia

  • mile widziana umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • pomiary parametrów elektrycznych kabli

  • pomiary parametrów mechanicznych i geometrycznych kabli

  • weryfikacja parametrów wyrobów pod kątem spełnienia wymagań zawartych w dokumentacji

  • obsługa pakietu MS Office oraz ERP SAP

  • kontrola między operacyjna wyrobów na liniach produkcyjnych na zgodność z dokumentacją wykonawczą

  • kontrola wizualna wykonania i pakowania wyrobów

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę

  • premiowy system wynagradzania

  • godz. pracy 6-14, 14-22, 22-6 wg grafiku

  • szkolenie i wdrożenie w zakres obowiązków

  • pracę w gronie specjalistów

  • bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, kolonie, obozy, zapomogi, pożyczki…)

  • atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart sportowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 912467579