2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Łódź
  7. Kontrola jakości - Widzew
Dodane 26 kwietnia 2024

Kontroler Jakości - Dział Kontroli Wewnętrznej

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

 Kontrolera Jakości / Dział Kontroli Wewnętrznej

Lokalizacja: Jędrzejowska 45A

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • umowa o pracę bezpośrednio z Media Expert

  • jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)

  • program poleceń pracowniczych

  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

  • stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

  • bezpłatną kawę i herbatę z automatu

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • możliwość awansu

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

  • strefę relaksu

Twoje zadania:

  • kontrola jakościowa wskazanych partii towarów

  • prowadzenie audytów logistycznych

  • prowadzenie audytów procesu

  • tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w Excel

  • raportowanie oraz utrzymywanie wskaźników KPI

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia średniego

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel

  • samodzielności oraz dokładności w wykonywaniu zadań

  • analitycznego myślenia

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 856679886