2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Grójec
Dodane 23 kwietnia 2024

Kontroler jakości

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości prowadnic do foteli samochodowych, kontrola jakości oraz naprawa komponentów metalowych i plastikowych, pakowanie wyrobu, inne prace okołoprodukcyjne według potrzeb.

  • Praca zgodnie z instrukcjami

Nasze wymagania

  • Wysoka sprawność manualna i fizyczna

  • Wysoka sprawność fizyczna i manualna

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Pracę od poniedziałku do piątku (w miarę potrzeb weekendy) po 8-12 h / dziennie, godziny realizacji mogą być dostosowane do możliwości czasowych zleceniobiorcy

  • Wynagrodzenie godzinowe 27,70 PLN brutto:

    20,01 PLN netto - dla osób, które ukończyły 26 lat i nie uczą się

    22,37 PLN netto- dla osób, które nie ukończyły 26 lat i nie uczą się

    27,70 PLN netto - dla osób uczących się na terytorium RP w wieku do 26 lat

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 913898250