2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Skarżysko-Kamienna
Roksana Bidzińska
Dodane 26 kwietnia 2024

Kontroler jakości

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości? Jesteś sumienny i dokładny? Lubisz pracować z dokumentacją techniczną? Jeśli na te pytania Twoja odpowiedź brzmi tak, to znak, że prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Pracuj w zespole firmy MAN Bus jako kontroler jakości w Starachowicach. Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "kontroler jakości", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

oferujemy

  • wynagrodzenie 5160 brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
  • bezpłatny posiłek w trakcie pracy,
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego,
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia.

zadania

  • odbiór jakościowy na bramkach jakościowych (przygotowanie dokumentacji, kontrolę pojazdu, wprowadzanie danych do systemu, weryfikacja skuteczności)
  • inicjowanie działań jakościowych
  • współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie oraz zewnętrznymi jednostkami MAN w zakresie jakości produktów;
  • prowadzenie projektów jakościowych

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości programów z pakietu MS Office oraz podstawowych systemów informatycznych MAN (IMS, MontQi, Ezis)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności
  • samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy
  • umiejętności podejmowania decyzji i obrony własnego zdania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 911274205