2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Ruda Śląska
Karolina Antal
Dodane 14 maja 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kontroler jakości

Działalność firmy: produkcja wyrobów wędliniarskich

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Obowiązki:

  • Kontrolowanie produktów w celu dopuszczenia ich do obrotu handlowego oraz bieżąca kontrola podczas toku produkcji,

  • Udział w kontroli wydziałów produkcyjnych oraz bieżąca kontrola toku produkcji poprzez wykonywane badań mikrobiologicznych i fizykochemicznych.

  • Zgłaszanie nieprawidłowości.

  • Przekazywanie towaru ze stanowiska ważącego do działu paczkowania.

  • Wydawanie towaru z wydziału produkcji do działu paczkowania, kontrola numeru partii oraz zgodności nazwy.

  • Weryfikacja temperatury wewnętrznej produktu poddawanego obróbce termicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel).

  • Otwartość na pracę w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premie uznaniowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta sportowa

  • Darmowa stołówka pracownicza

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 894624477