2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Pomorskie
  6. Kontrola jakości - Gdańsk
  7. Kontrola jakości - Matarnia
Dodane 30 kwietnia 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Inspektor Jakości  w naszej lokalizacji w Gdańsku

Obowiązki:

  • Zatwierdzanie detali produkowanych na produkcji

  • Potwierdzanie jakości produkowanych detali przez pracowników produkcji

  • Kontrola ostateczna produkowanych elementów

  • Uzupełnianie dokumentacji jakościowej – raporty kontroli

  • Pomiary produkowanych części zgodnie z planem kontroli

  • Obsługa sprzętu pomiarowego

  • Współpraca z Działem Inżynieryjnym oraz Działem Produkcji

Wymagania:

  •    Dobra organizację pracy oraz chęć zdobywania nowych umiejętności.

  •    Umiejętność czytania rysunku technicznego

  •    Znajomość podstaw obsługi komputera i programu MS Office

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości lub operatora w firmie produkcyjnej zajmującej się obróbka skrawaniem na maszynach CNC – mile widziane

Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie zmianowym (4 brygadówka).

  • Wynagrodzenie uzgadniamy podczas rozmowy rekrutacyjnej, a także gwarantujemy wzrost wynagrodzenia.

  • System rozwoju osobistego – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Ubezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń.

  • Program poleceń pracowniczych - zarekomenduj znajomego a zyskasz nagrodę.

  • Darmowy parking przy lotnisku dla samochodów, rowerów oraz motocykli.

  • Automaty vendingowe na wyciagnięcie ręki.

Dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobra atmosferę .

Opis dodatkowy

Prosimy o dostarczenie CV drogą mailową na adres wskazany w ogłoszeniu.

  W CV proszę dodać klauzule: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 847612673