2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubelskie
  6. Kontrola jakości - Międzyrzec Podlaski
Dodane 15 kwietnia 2024

Kontroler jakości

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SEDAR S.A. w Międzyrzecu Podlaskim należąca do Grupy DROSED, lidera europejskiego rynku drobiu, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski - woj. lubelskie

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe lub średnie: technologia żywności lub pokrewne

·        Dobra umiejętność organizacji pracy

·        Znajomość systemów i standardów jakości

·        Chęć nauki przepisów prawnych dotyczących żywności oraz systemów zapewnienia jakości

·        Umiejętność pracy w grupie, inicjatywa i zaangażowanie

·        Znajomość środowiska MS Office (Power Point, MS Excel)

·        Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna

Opis stanowiska:

·        Ocena wyrobów gotowych na podstawie specyfikacji technicznych, obowiązującego systemu jakości oraz indywidualnych wymagań klientów,

·        Zwalnianie wyrobów do dalszej produkcji,

·        Opisywanie powstałych niezgodności w procesie produkcji oraz koordynowanie wprowadzania działań naprawczych,

·        Pobieranie prób do badań,

·        Prowadzenie wymaganej dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych kontroli i badań,

·        Uczestnictwo w pracach nad wdrażaniem nowych produktów,

·        Współpraca z pozostałymi działami firmy,

·        Praca zmianowa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania

  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością realnego rozwoju kompetencji i posiadanej wiedzy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków

  • Rozbudowany pakiet socjalny, m.in. talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży, karty Multisport,

  • Pakiet medyczny.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 725559517