2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Sosnowiec
Karolina Antal
Dodane Dzisiaj o 10:00

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Sosnowiec

Tryb pracy: 3 zmiany

Branża: spożywcza/ produkcja żywności

Zakres obowiązków:

  • raportowanie niezgodności, prowadzenie działań wyjaśniających i zapobiegawczych oraz weryfikacja ich efektywności

  • kontrola procesów produkcyjnych i jakości produktów

  • ocena wyrobów gotowych

  • raportowanie wyników przeprowadzonych kontroli

Oczekiwania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - WARUNEK KONIECZNY

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości w branży spożywczej

  • znajomość MS Office

Benefity:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • karta Medicover Sport,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • inicjatywy organizowane dla pracowników: program poleceń pracowniczych, loterie, konkursy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 918425253