2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnów
Dodane 20 maja 2024

Kontroler jakości

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma „Steinhof”, producent klocków hamulcowych i haków holowniczych, zatrudni: Kontrolera Jakości

Obowiązki

-kontrola zgodności z dokumentacją na etapach kontroli przyjęć, procesu produkcji i kontroli ostatecznej,

-monitorowanie zgodności materiału z wymogami,

-przeprowadzanie testów i prób produkcyjnych,

-zapewnienie kontroli i skuteczności procesów,

-nadzór nad jakością wyrobu i procesem technologicznym,

-obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych,

-informowanie o niezgodnościach produktów,

-reklamacje-badanie, opis, analiza, działania zapobiegawcze i korygujące.

Wymagania

-wykształcenie techniczne,

-warunek konieczny: znajomość rysunku technicznego oraz obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych,

-znajomość współrzędnościowych technik pomiarowych CMM, inżynieria odwrotna

-doświadczenie zawodowe – mile widziane,

-dokładność i zapał do pracy,

-odpowiedzialność i samodzielność,

-umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

-stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności,

-umowę o pracę na czas nieokreślony,

-bogaty pakiet socjalny.

CV proszę przesłać na wskazany adres e - mail (w temacie proszę dopisać Kontroler jakości), lub składać osobiście w siedzibie firmy w Tarnowie, ul. Przemysłowa 27a.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 918021290