2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Wola Bykowska
Dodane 10 maja 2024

Kontroler jakości

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Bykowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z systemem magazynowym WMS

  • dobra znajomość obsługi programów pakietu Office (Excel, Word, PP) i poczty elektronicznej

  • komunikatywność, pozytywne nastawienie

  • dobra organizacja pracy i samodzielność;

  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane).

Zakres obowiązków:

  • postępowanie z produktem niezgodnym, uszkodzonym

  • prowadzenie procesów utylizacji oraz rozliczania zwrotów

  • odpowiadanie na reklamacje

  • prowadzenie rejestrów, zestawień

  • weryfikacja stanów magazynowych

  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientem oraz współpraca z innymi działam

  • obowiązki związane z szeroko rozumianym bhp, uzupełnianie dokumentacji

Lokalizacja

Wola Bykowska,

Łódzkie

Łódzkie, Wola Bykowska
ID: 917414942