2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Nowy Tomyśl
Dodane 22 maja 2024

Kontroler finansowy - doświadczeniem w rozliczaniu kosztów produkcji

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dla naszego Klienta spółki produkcyjnej poszukujemy:

Kontrolera finansowego

Miejsce pracy: Grodziska Wielkopolskiego, Opalenicy, Wolsztyna, Nowego Tomyśla, Pniew

(Oferta może być wsparta rozmową o pakiecie relokacyjnym)

Obowiązki:

  • Przygotowywanie raportów kontrolingowych dla Zarządu Firmy

  • Opracowywanie rocznych budżetów operacyjnych i kapitałowych.

  • Monitorowanie realizacji budżetu i analiza odchyleń

  • Opieka nad rozliczaniem produkcji - Analiza kosztowa: Identyfikacja i klasyfikacja kosztów produkcyjnych, analiza kosztów stałych i zmiennych, analizy kosztów jednostkowych produktu

  • Identyfikacja obszarów, do optymalizacji

  • Monitorowanie poziomu zapasów w celu minimalizacji ryzyk

  • Śedzenie kluczowych danych - prowadzenie analiz wskaźnikowych firmy marża brutto, EBITDA, rentowność sprzedaży, wskaźnik rotacji zapasów

  • Zapewnienie wysokiej jakości danych finansowych

  • Prognozowanie płynności finansowej

  • Przygotowanie procesów zamknięcia miesiąca, roku (kontrola kosztów ewidencyjnych, kalkulacja rezerw i odpisów)

  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi kalkulacyjnych i raportowych • udział w projektach optymalizacyjnych

  • Analizy ad-hoc, wspieranie procesów decyzyjnych

  • Wpółpraca z dyrektorem zarządzającym Zakładu i działem kontrolingu w Niemczech

Oferujemy

  • Zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku duży zakład produkcyjny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

  • Realne możliwości dalszego rozwoju, w strukturach międzynarodowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

Poszukujemy osoby z:

  • 3-5-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym 3-letnim w strukturach jednej spółki

  • Doświadczeniem w kontrolingu produkcyjnym – warunek konieczny

  • Wykształceniem wyższym z obszarów rachunkowości lub finansów

  • Wysokimi zdolnościami analitycznymi

  • Znajomością modułów finansowych systemu SAP

  • B. dobrą znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie język wykorzystywany w codziennych kontaktach biznesowych z niemieckim działem kontrolingu i centralą firmy

  • J. niemiecki będzie dodatkowym atutem

  • Prawem jazdy Kat. B

  • Gotowością do sporadycznych podróży do Centrali Firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu

Do nadsyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO:

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Nr Cert. AP FallWork to 6231. Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w strukturach firmy.

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 920221086