2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gdańsk
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Konsultantka telefoniczna w salonie masażu dla Panów

Wynagrodzenie

5 500 - 8 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Zatrudnimy Telefonistkę w salonie masażu dla Panów w systemie pracy hybrydowym:

Zadania:

· aktywne pozyskiwanie klientów,

· umawianie i zapisywanie terminów z klientami

· realizacja wyznaczonych celów sprzedaży

· odbieranie telefonów

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- elastyczny grafik pracy

-praca na pełen etat lub na 1/2 etatu

- liczne premie w zależności od obrotu dziennego

- wynagrodzenie 23 zł/h netto (pierwsze dni szkolenia)

-wynagrodzenie 27-38 zł/h netto po szkoleniu

- pełen pakiet szkoleń oraz pomoc na start

- pracę w systemie dwu-zmianowym w centrum Gdańska

- praca w miłych warunkach

- znajomość języka angielskiego, obowiązkowa (poziom podstawowy)

-jeśli masz skończone 21 lat

- jesteś nastawiona na długotrwałą współpracę, pozytywnie nastawioną w zakresie obsługi Klienta przez telefon,

- lubisz kontakt z ludźmi, a przy tym potrafisz nawiązywać i utrzymywać relacje z mężczyznami przez telefon

- masz ambicję

- jesteś osobą otwartą, energiczną, zaangażowaną i nastawioną na realizację celów

- chcesz nauczyć się czegoś nowego

- dyspozycyjną

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na email o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 909682190