2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zgorzelec
Dodane 15 kwietnia 2024

konsultantka/sprzedawca/pomoc Zgorzelec Plaza

Lokalizacja

Zgorzelec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Firma Ziaja to polska marka powstała w 1989 roku. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych. Zależy nam na nieustannym rozwoju i budowaniu społeczności najlepszych specjalistów w świecie kosmetyków Ziaja. Obecnie poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko osoby dodatkowej/pomocy/zastępstwa,

(umowa zlecenie) do swojego salonu firmowego Ziaja Dla Ciebie zlokalizowanego w

Zgorzelcu C.H. PLAZA

Mile widziane doświadczenie w pracy w drogerii l, wykształcenie kosmetyczne,kosmetologiczne lub w trakcie trwania nauki

Proszę w tytule aplikacji wpisać "Ziaja Pomoc Zgorzelec"

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 911896490