2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Ursynów
Orbico Sp. z o.o.
Dodane 12 czerwca 2024

Konsultantka / Konsultant Urody MATIS

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prezentacji produktowych na markach kosmetycznych w drogeriach w Warszawie (głównie Super-pharm, sporadycznie - Hebe oraz Rossmann),

  • promowanie francuskich, luksusowych kosmetyków marki Matis wśród konsumentów,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • doszkalanie nowych pracowników i klientów w zakresie całości oferty produktowej – prowadzenie szkoleń stacjonarnych u klienta oraz szkoleń on-line,

  • dbałość o wizerunek marki, w tym ekspozycję produktów zgodną z wytycznymi,

  • aktywny udział w realizacji procesów wdrożeniowych nowych produktów do oferty,

  • uczestnictwo w delegacjach służbowych (spotkania z klientami, targi branżowe),

  • monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji,

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (preferowane doświadczenie w drogeriach, perfumeriach, sklepach marek kosmetycznych),

  • zorientowanie na osiąganie celów dziennych i miesięcznych,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,

  • wysoki poziom organizacji i odpowiedzialności za powierzone obowiązki,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: kosmetologia, fizjoterapia, chemia, biologia lub pokrewne,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • dodatkowy urlop,

  • kafeteria benefitów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 920046449