2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 24 lipca 2024

Konsultant(ka) ds. obsługi klienta z j. polskim | zdalnie po szkoleniu

Wynagrodzenie

4 650 - 5 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Konsultant(ka) ds. obsługi klienta z j. polskim

Zadania:

  • bieżące rozwiązywanie spraw klientów,

  • obsługa połączeń przychodzących, e-maili i mediów społecznościowych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, ze stawką godzinową 28,10 zł brutto/h + bonus,

  • system zmianowy, który umożliwia pogodzenie współpracy z nami z innymi aktywnościami; projekt działa w godzinach: 8:00-20:00,

  • szkolenie wstępne płatne od pierwszego dnia,

  • po szkoleniu, w naszym warszawskim biurze na Mokotowie, masz możliwość przeniesienia naszej współpracy do domu, a my zapewnimy Ci cały niezbędny sprzęt,

  • program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy: 500-2000 zł,

  • rekrutację online – aby dołączyć do naszego zespołu nie musisz nawet wychodzić z domu,

  • liczne benefity- prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, szkolenia wewnętrzne, możliwość zbudowania ścieżki kariery poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych, bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków obcych,

  • pyszną, aromatyczną kawę w biurze do Twojej dyspozycji :)

Na co zwrócimy uwagę u kandydatów:

  • perfekcyjna znajomość języka polskiego,

  • znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • jesteś osobą zorganizowaną,

  • potrafisz aktywnie słuchać,

  • lubisz przebywać i komunikować się z ludźmi.

Tagi:

praca w call center, praca call center, call centre, obsługa klienta, Teleperformance, Teleperformance Polska, Teleperformance Poland, customer service, praca dla studenta, Warszawa, Teleperformance Warszawa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 771364399