2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 02 maja 2024

Konsultant(ka) ds. obsługi klienta z j. polskim

Wynagrodzenie

4 650 - 5 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Cześć, tu Teleperformance!

Dołącz do naszego zespołu i zostań

Konsultantem/Konsultantką ds. obsługi klienta z j. polskim

Zadania:

  • bieżące rozwiązywanie spraw klientów

  • obsługa połączeń przychodzących, e-maili i mediów społecznościowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, ze stawką godzinową 27,70 zł brutto/h (4650 zł brutto/miesięcznie) + bonus,

  • pracę zmianową, która umożliwia pogodzenie pracy z innymi aktywnościami;

    projekt pracuje w godzinach: 8:00-20:00 (Ty pracujesz na 8-godzinnych zmianach)

  • szkolenie wstępne płatne od pierwszego dnia,

  • możliwość pracy zdalnej po ustabilizowaniu dobrych wyników (ok. 6 miesięcy),

  • program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy: 500-2000 zł,

  • rekrutację online – aby dołączyć do naszego zespołu nie musisz nawet wychodzić z domu,

  • liczne benefity- prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, szkolenia wewnętrzne, możliwość zbudowania ścieżki kariery poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych, bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków obcych,

  • pyszną, aromatyczną kawę w biurze do Twojej dyspozycji :)

  • pracę w firmie, która może pochwalić się uzyskaniem (już trzeci rok z rzędu!) certyfikatu Great Place To Work, przyznawanego na podstawie opinii pracowników.

Nasze wymagania:

  • perfekcyjna znajomość języka polskiego,

  • znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • jesteś osobą zorganizowaną,

  • potrafisz aktywnie słuchać,

  • lubisz pracować z ludźmi.

Tagi: infolinia, call center, praca infolinia, customer service, praca w call center, praca na infolinii, Teleperformance, Teleperformance Polska, Teleperformance Warszawa

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 771364399