2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Grunwald
Dodane 11 kwietnia 2024

Konsultanta ds. pomocy technicznej/opiekun klienta

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferta pracy w IN-Software!

Jesteśmy producentem oprogramowania przeznaczonego dla firm usługowych i produkcyjnych. Nasze programy są postrzegane jako najbardziej stabilne i przyjazne użytkownikom w swojej kategorii, dlatego oprogramowanie IN-Software jest codziennie używane przez tysiące użytkowników w Polsce, Niemczech i Austrii.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy komunikatywnych osób na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

Oczekiwania:

• dobre umiejętności komunikacyjne

• kreatywność i samodzielność w realizacji zadań

• dobra znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

• obsługa techniczna zgłoszeń użytkowników programu

• wsparcie techniczne pracowników IN-Software

• wykonywanie szkoleń online z obsługi programu

Oferujemy:

• nowoczesne miejsce pracy w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę

• dużą samodzielność działania

• dobrą organizację oraz przyjazną atmosferę pracy

• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

• ciekawą pracę z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki komputerowej

Dołącz do naszego zespołu!

Zgłoszenia wyłącznie pisemne prosimy przesyłać na adres e-mail przypisany do ogłoszenia.

Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w IN-Software Polska Sp. z o.o. znajdują się:

www.in-software.pl/ochrona-danych-obowiazek-kandydaci-do-pracy-i-pracownicy.html

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 909390489