2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Targówek
Dodane 26 kwietnia 2024

Konsultant, wdrożeniowiec Systemy ERP

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Poszukujemy konsultanta wdrażającego i wspierającego systemy informatyczne.

Jeżeli interesujesz się systemami informatycznymi, znasz procesy biznesowe, lubisz komputery, jesteś zorganizowany(a) oraz masz bystry umysł otwarty na nowe wyzwania to zapraszamy do nas!

Jeżeli jesteś pracownikiem Działu Kadr i Płac i chciałbyś się przekwalifikować to również zapraszamy do nas.

Jeżeli masz ambicje zostać konsultantem, to takie stanowisko również czeka na Ciebie.

Obowiązki:

analiza potrzeb klienta,

konfigurowanie modułów kadrowo/płacowych, księgowych

opieka powdrożeniowa,

prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej i serwisowej,

prowadzenie szkoleń i prezentacji,

obsługa programów Enova365, Comarch ERP Optima.

Nasze wymagania:

znajomość systemu Comarch ERP Optima lub enova365,

dokładność oraz samodzielność,

logiczne myślenie,

doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP,

komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

gotowość pomocy innym oraz pozytywne nastawienie,

prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

ogólna znajomość technologii informatycznych,

znajomość relacyjnych baz danych SQL.

To oferujemy:

umowę o pracę lub B2B,

atrakcyjne wynagrodzenie,

przyjemną atmosferę pracy,

dofinansowanie szkoleń, opieki medycznej, karty Multisport

możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

narzędzia niezbędne do pracy.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora IT&T. Świadczymy usługi w zakresie efektywnego wykorzystania narzędzi informatycznych. Zajmujemy się produkcją oprogramowania oraz integracją rozwiązań klasy ERP, CRM, B2B oraz BI.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 898902385