2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie projektami - Kalisz
Dodane 15 maja 2024

Konsultant wdrożeniowiec systemów ERP

Wynagrodzenie

9 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Dlaczego Netland?

Ponieważ Netland to przedsiębiorstwo IT z 20 letnim doświadczeniem oferujące kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

Oprócz dystrybucji sprzętu komputerowego, firma zajmuje się także sprzedażą, leasingiem, wynajmem i likwidacją sprzętu oraz świadczy szeroki zakres usług IT w tym serwis sprzętu komputerowego.

W Netland jesteśmy zespołem pełnym pasji, zaangażowania i pozytywnej energii.

Dołącz do nas jako Konsultant wdrożeniowiec systemów ERP

Obowiązki:

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych systemów ERP u klientów firmy.

  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych oraz projektowanie odpowiednich rozwiązań systemowych.

  • Dostosowywanie i konfiguracja systemów ERP zgodnie z potrzebami klienta.

  • Szkolenie użytkowników końcowych z obsługi wdrożonych systemów.

  • Ścisła współpraca z zespołami programistów w celu dostosowania funkcjonalności systemów.

  • Monitorowanie i raportowanie postępu projektów.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z systemami ERP.

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.

  • Gotowość do podróży służbowych do klientów.

  • Wysokie zdolności interpersonalne.

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa znajomość programowania w języku C#.

  • Zrozumienie relacyjnych baz danych i umiejętność pracy z nimi.

  • Doświadczenie w pracy z systemami enova365 lub StreamSoft.

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy b2b lub na umowę o pracę.

  • Możliwość pracy zdalnej, na miejscu w biurze lub hybrydowa.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Pracę w młodym zespole o szerokim zakresie kompetencji.

  • Dostęp do baz wiedzy.

  • Szkolenia producentów.

  • Pakiet Multisport.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 907986314