2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Leszno
Dodane 08 kwietnia 2024

Konsultant w salonie Triumph - Galeria Leszno

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Leszno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: Nie

Triumph International to czołowy producent bielizny na świecie. Marka Triumph jest obecna w ponad 120 krajach. Salony Triumph oferują produkty dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku: piękną i zmysłową bieliznę dzienną, nocną oraz stroje kąpielowe.

Praca w Triumph, to praca w branży modowej, wśród przyjaznych ludzi, w nowoczesnych sklepowych wnętrzach. Obecnie poszukujemy konsultanta do salonu franczyzowego Triumph w Galerii Leszno.

Głównym zadania:

  • dbanie o pozytywny wizerunek salonu,

  • aktywny udział w procesie sprzedaży,

  • utrzymywanie wskaźników KPI na odpowiednim poziomie,

  • raportowanie wyników.

    Wymagania:

  • dyspozycyjność (od zaraz),

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - zmiany popołudniowe oraz weekendy,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu office,

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

    Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole na podstawie umowy zlecenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system premiowania.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 910325510