2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Końskie
Dodane 15 maja 2024

Konsultant w salonie sprzedaży Play

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta zgodnie z obowiązującym standardem

  • Aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii

  • Telefoniczna sprzedaż usług telekomunikacyjnych - gotowa baza

  • Realizacja zadań administracyjnych (posprzedażowych).

  • Dbanie o wygląd salonu

    Nasze wymagania

    • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta

    • Praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem napędza Cię do działania

    • Jesteś osobą zorganizowaną oraz posiadasz umiejętności handlowe

    • Stawiasz sobie cele i konsekwentnie je realizujesz.

    Mile widziane

    • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

    To oferujemy

    • Umowę o pracę na pełny etat

    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

    • Realny wpływ na wysokość zarobków dzięki systemowi premiowemu

    • Liczne konkursy sprzedażowe

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 918590665