2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Trzebnica
Dodane 17 kwietnia 2024

Konsultant w Salonie Orange - Trzebnica

Wynagrodzenie

4 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Ogólnopolski Autoryzowany przedstawiciel Orange Polska,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konsultant w Salonie Orange

Miejsce pracy: Trzebnica

Twoje główne zadania:

• kompleksowa obsługa Klientów salonów Orange.

• realizacja celów sprzedażowych.

• obsługa posprzedażna.

Nasze oczekiwania:

• zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami.

• min. wykształcenie średnie (wymagana matura).

• doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta.

• bardzo dobra organizacja pracy.

• nastawienie na realizację celów.

• pełna dyspozycyjność.

• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Oferujemy Ci:

• pracę dla dużej, międzynarodowej firmy dążącej do mistrzostwa w obsłudze klienta.

• podnoszenie kwalifikacji zawodowych, awans.

• możliwość osobistego rozwoju.

• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 773876498