2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Częstochowa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Tysiąclecie
Dodane 26 kwietnia 2024

KONSULTANT TELEFONICZNY–Specjalista ds umawiania spotkań

Wynagrodzenie

27,70 - 43,70 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Tysiąclecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CO BĘDZIE TWOIM OBOWIĄZKIEM:

  • Telefoniczny kontakt z Klientami

  • Umawianie spotkań z doradczą

  • Podstawowa obsługa komputera

  • Dyspozycyjność od PN-PT 8-16 oraz dwie soboty w miesiącu

CO OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową 27,70/h + wysoki system premiowy

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

  • Pełne szkolenie oraz wsparcie na każdym etapie (nie wymagamy doświadczenia)

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta

  • Stałe zatrudnienie

  • Awans w wewnętrznych strukturach firmy

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Tysiąclecie
ID: 909703065