2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Widzew
Dodane 18 kwietnia 2024

Konsultant telefoniczny z doświadczeniem

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

TW SERVICE GROUP SP. Z O.O. to profesjonalny partner w branży HR. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – przejmujemy pełną odpowiedzialność za całość prac związanych z procesem rekrutacji pracowników tymczasowych, dostarczamy specjalistów zatrudnianych na stałe.

Twój zakres obowiązków

  • umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych

  • udzielanie kompleksowych informacji dotyczących świadczonych usług,

  • doradzanie, proponowanie optymalnych rozwiązań oraz sprzedaż usług dla Agencji pracy tymczasowej

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w Call Center

  • jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty z drugą osobą,

  • nie boisz się wyzwań i szybko się uczysz,

To oferujemy

  • Pracę w systemie jednozmianowym 8 – 16, 9-17 (do ustalenia)

  • Gwarantowana podstawa + atrakcyjny system motywacyjny,

  • możliwości awansu w strukturach firmy,

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole w dogodnej lokalizacji, w samym centrum,

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie – Może chciałbyś pracować na kontrakcie u Nas wszystko jest możliwe

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912672754