2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Czyżyny
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dla Konsultantów z Pasją! Dołącz do Naszego Zespołu.

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma Lockus poszukuje kandydatów na stanowisko Konsultanta/ki ds. Obsługi Klienta do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracę z ludźmi i poszukującą nowych wyzwań, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  •   Obsługa połączeń wychodzących.

  •   Udzielanie klientom wsparcia i informacji na temat oferty znanej firmy telewizyjnej.

  •   Rozwiązywanie problemów i udzielanie pomocy w przypadku pytań i problemów

  •   Dosprzedaż usług dodatkowych takich jak na przykład Netflix, HBO.

Wymagania:

  • Umiejętność efektywnej komunikacji.

  • Zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w w wykonywaniu obowiązków.

  • Wytrwałość w działaniu i umiejętność radzenia sobie ze stresem.

  • Dobra organizacja czasu pracy.

  • Dyspozycyjności w godzinach pomiędzy 10:00-21:00. (elastyczny grafik)

Oferujemy:

  •   Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym.

  •   Profesjonalne szkolenie wprowadzające.

  •   Przyjazne środowisko pracy i wsparcie kolegów.

  •   Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  •   Nagrody rzeczowe od klienta.

  •   Elastyczny grafik.

Zachęcamy do wysłania CV. W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Lockus Sp. z o.o., w celu realizacji aktualnego oraz przyszłego procesu rekrutacji. Rozumiem, że mogę w każdym momencie wycofać swoją zgodę.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 907754203