2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Katowice
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 10 maja 2024

Konsultant infolinii w Laboratorium testDNA pn. - pt. 8:00 - 16:00

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Witaj!

Jesteśmy Ogólnopolskim Laboratorium Genetycznym z Katowic (niedaleko Silesia City Center). Misją naszej firmy jest pomoc ludziom poprzez dostarczanie im kompleksowych badań genetycznych, które pomogą w rozwiązaniu ich problemów. Swoją pracą możesz więc przyczynić się do poprawy życia wielu osób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co nasi pacjenci mówią o nas wejdź na stronę: www.testdna.pl/dlaczego-nasze-testy-sa-tak-pewne/

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Konsultanta infolinii w dziale sprzedaży. Co ważne, na infolinii obsługujemy głównie połączenia przychodzące.

Twój zakres obowiązków

Na czym polega praca Konsultanta działu sprzedaży w testDNA?

Jako pracownik infolinii będziesz odpowiedzialny/a za doradzenie naszym klientom badań medycznych odpowiadających ich potrzebom oraz za ich skuteczną sprzedaż. Na co dzień zostaniesz z nimi w kontakcie głównie telefonicznie i na czatach. Jako opiekun pacjenta będziesz również ściśle współpracować z działem laboratoryjnym i biurem obsługi klienta.

Gwarantujemy Ci, że każdy dzień Twojej pracy będzie inny - wiele ciekawych wyzwań... I zero nudy!

Co to dla Ciebie oznacza w praktyce?

· Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu oferowanych badań – Twój przyszły przełożony dokładnie wytłumaczy Ci cel danego działania oraz pokaże, jak je zrealizować.

· Pracujesz z ludźmi, dla których ważne są wartości takie jak uczciwość, szczerość i szacunek do drugiego człowieka. Innymi słowy praca u nas odbywa się w dobrej atmosferze i stawiamy na współpracę.

· Mając stały dostęp do szkoleń poznasz w praktyce w jaki sposób podchodzimy do naszych klientów.

Nasze oczekiwania

Jeśli:

· lubisz kontakt z ludźmi i jesteś przez nich dobrze odbierany/a

· nie boisz się nowych wyzwań - to dla nas oznacza, że szybko się uczysz i jesteś otwarty/a na nowe wyzwania

· potrafisz logicznie myśleć i lubisz rozwiązywać problemy

· jesteś dobrze zorganizowany/a i cenisz sobie pracę nastawioną na efekty

· jesteś otwarty/a na zmiany i szybko się adaptujesz

· jesteś opanowany/a i potrafisz reagować na obiekcje klientów

· masz świadomość jak ważne są dane osobowe – co dla nas oznacza również dyskrecję z Twojej strony

· zależy Ci na pracy na dłużej...

To czekamy na Twoją aplikację!

Co Gwarantujemy:

·  stałe wynagrodzenie wraz z możliwością premii po zadanym okresie, brak celów sprzedażowych

·  pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dobrze wyposażona kuchnia, spotkania integracyjne)

·  stałe godziny pracy i brak nadgodzin (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00, raz na pięć tygodni przypada zmiana popołudniowa, 11:00-19:00)

· bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych

·  realne wspieranie pacjentów i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów, a co za tym idzie satysfakcję z wykonywanej pracy

·  różnorodny zakres obowiązków, który nie pozwala na nudę

·  pracę w młodym, wesołym i ambitnym zespole, gdzie zawsze panuje miła atmosfera

·  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowo mile widziane:

·  doświadczenie w pracy na infolinii

·  j. angielski na poziomie komunikatywnym - bez tej umiejętności poradzisz sobie niemniej znacznie ułatwi Ci ona pracę

Jeśli jesteś zainteresowany/a Aplikuj poniżej.

Dziękujemy za każde zgłoszenie - informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dowiedz się o nas więcej na: www.testdna.pl.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 800829226